بزرگ ترین رویدادهای مهر و آبان در دبی

4.8
از 5 رای
آگهی لست سکند - سفرنامه - جایگاه K دسکتاپ
بزرگترین رویدادهای مهر و آبان در مرکز تفریح خاورمیانه
26 مهر 1397 09:00
0

شهر دبی در تمام سال پر از رویداد‌های فرهنگی، تفریحی، هنری و... است. برخی از این رویداد‌ها سالانه هستند و در روزها یا هفته‌هایی از سال به طور ثابت برگزار می‌شوند. تقویم رویداد‌های دبی پر از کنسرت‌های موسیقی خوانندگان مشهور جهانی، تئاتر، نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای ورزشی است که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد. در ادامه‌ی این مطلب چند رویداد برگزیده که در روزهای آینده، یعنی در ماه‌های مهر و آبان 97 (اکتبر و نوامبر) برگزار می‌شوند را معرفی می‌کنیم تا در صورت سفر با تور دبی، بتوانید از این فرصت استفاده بهینه داشته باشید.

۱. Dubai Fitness Challenge

این یک رویداد موقتی نیست و چند فصل است که در دبی تکرار می‌شود. Dubai Fitness Challenge در ماه نوامبر و اکتبر به مدت ۳۰ روز برگزار می‌شود و در طول این ۳۰ روز شرکت‌ کنندگان می‌توانند وضعیت جسمانی خود را به چالش بکشند. چندین رویداد به شکل گسترده در داخل شهر تحت عنوان همین چالش برگزار می‌شود که برخی جنبه مسابقه دارند. مسابقه دو سه‌گانه، مسابقات ورزشی مخصوص زنان و کودکان و چندین کلاس رایگان برنامه‌ریزی شده است. شرکت در این رویدادها رایگان است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت dubaifitnesschallenge.com مراجعه کنید.

Dubai Fitness Challenge

Dubai Fitness Challenge

۲. Museum of Illusions

در موزه‌ی توهم برخلاف موزه‌های معمول که در آن دست زدن به اشیاء ممنوع است، می‌توان با وسایل و انواع لوازم نمایش داده شده درگیر شد تا به دنیایی توهم برانگیز وارد شد. موزه صرفاً برای نمایش چند شیء نیست بلکه در آن با فراهم کردن تجربه‌های تصویری و ذهنی، سعی شده تا ذهن بازدیدکنندگان را به چالش بکشد. موزه در مرکز Al Seef Creekside بازگشایی شده است. اتاقک‌هایی که در آن احساس می‌کنید زمین در حال تکان خوردن است و سالن‌هایی که در آن توهم اختلاف اندازه وجود دارد هم در این موزه جالب هستند.

Museum of Illusions

Museum of Illusions

۳. Dubai Opera

با این که همه‌ی ماه‌ها در دبی چندین کنسرت و رویداد موسیقی مختلف برگزار می‌شود و ماه اکتبر و نوامبر هم این نوع رویداد‌ها کم نیستند، شاخص‌ترین رویداد موسیقی ماه اکتبر در اپرای دبی Ghost the Musical و به عنوان بخشی از تور جهانی برگزار می‌شود. در کنار این رویداد و در همین اپرای دبی، Swan Lake و کنسرت Garou هم اجرا می‌شود. این برنامه تا انتهای ماه اکتبر ادامه دارد.

Dubai Opera

Dubai Opera

۴. Ripley’s Believe It or Not

نمایشگاه Ripley’s Believe It or Not این بار به دبی آمده و میزبان خانواده‌ها است. این نمایشگاه در فروشگاه بزرگ Wafi واقع در Oud Metha برگزار می‌شود. در این نمایشگاه جالب چیزهایی غیرمعمول، عجیب و غریب و تعجب‌‌برانگیز نمایش داده می‌شود که باور کردنش سخت است. اگر برای خرید به فروشگاه می‌روید می‌توانید همزمان از این نمایشگاه که تا ۳۰ نوامبر دایر خواهد بود هم بازدید کنید. دیدن تخم دایناسور، اسکلت‌ حیوانات، گاو پنج پا و ... می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد.

Ripley’s Believe It or Not

Ripley’s Believe It or Not

منبع: visitdubai.com