تور آنتالیا

4.8
از 1326 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ

تور آنتالیا مرداد 1403

تور ویژه اقساطی
6 شب
رادین گشت پایتخت
ایران ایرتور ساعت رفت: 00:30
ایران ایرتور ساعت برگشت: 00:00
15,500,000 تومان
6 شب
نامی گشت ایرانیان
ماوی گوک ساعت رفت: 02:05
ماوی گوک ساعت برگشت: 20:35
25,995,000 تومان
آگهی بیسان سیر - جایگاه F - دسکتاپ
6 شب
نامی گشت ایرانیان
تیلویند ایرلاینز ساعت رفت: 02:15
تیلویند ایرلاینز ساعت برگشت: 20:45
14,200,000 تومان
6 شب
دیاکو پرواز پارس
قشم ایر ساعت رفت: 23:00
قشم ایر ساعت برگشت: 00:00
15,500,000 تومان
آگهی پارس پالاد - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
6 شب
مهر پرواز سیوان
فری برد ساعت رفت: 01:35
فری برد ساعت برگشت: 21:15
32,700,000 تومان
6 شب
مهرآباد گشت کوپال
معراج ساعت رفت: 21:30
معراج ساعت برگشت: 00:00
17,240,000 تومان
6 شب
کیارا سیر باستان
تیلویند ایرلاینز ساعت رفت: 02:15
تیلویند ایرلاینز ساعت برگشت: 20:45
14,200,000 تومان
6 شب
مانیا پرواز رویایی
ساوت ویند ایرلاین ساعت رفت: 02:10
ساوت ویند ایرلاین ساعت برگشت: 20:55
19,190,000 تومان
6 شب
رهگذران اوج آرام
معراج ساعت رفت: 21:30
معراج ساعت برگشت: 00:00
17,200,000 تومان
6 شب
آمادای
پگاسوس ساعت رفت: 05:00
پگاسوس ساعت برگشت: 22:20
18,990,000 تومان
6 شب
سپهران سیر باستان
تیلویند ایرلاینز ساعت رفت: 02:15
تیلویند ایرلاینز ساعت برگشت: 20:45
21,200,000 تومان
6 شب
زیما سفر پارس
ماوی گوک ساعت رفت: 02:05
ماوی گوک ساعت برگشت: 20:35
25,995,000 تومان
6 شب
مهریانا سیر پارس
فری برد ساعت رفت: 02:20
فری برد ساعت برگشت: 22:05
38,290,000 تومان
6 شب
حقی
کورندون ايرلاينز ساعت رفت: 01:45
کورندون ايرلاينز ساعت برگشت: 19:30
28,190,000 تومان
6 شب
گلفام سفر
ترکیش ایرلاینز ساعت رفت: 04:55
ترکیش ایرلاینز ساعت برگشت: 23:00
37,590,000 تومان
6 شب
کاخ سپید ملل
پگاسوس ساعت رفت: 05:00
پگاسوس ساعت برگشت: 23:30
26,220,000 تومان
6 شب
پرنده مهاجر
قشم ایر ساعت رفت: 23:00
قشم ایر ساعت برگشت: 00:00
17,830,000 تومان
6 شب
بهتاز گشت نوید
قشم ایر ساعت رفت: 23:00
قشم ایر ساعت برگشت: 00:00
17,830,000 تومان
6 شب
الفبای سفر پارسیان
ساوت ویند ایرلاین ساعت رفت: 03:50
ساوت ویند ایرلاین ساعت برگشت: 22:20
18,990,000 تومان
6 شب
ملوان سیر پارسیان
تیلویند ایرلاینز ساعت رفت: 02:15
تیلویند ایرلاینز ساعت برگشت: 20:45
14,200,000 تومان
6 شب
گلفام سفر
ساوت ویند ایرلاین ساعت رفت: 02:10
ساوت ویند ایرلاین ساعت برگشت: 20:30
22,990,000 تومان
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
photo camper camera
سفرساز

تور آنتالیا را می‌توان دومین تور مسافرتی خارجی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان به شمار آورد. آنتالیا معمولا گردشگرانی را به خودش جذب می‌کند که علاقه‌مند به گذراندن تعطیلات و تفریحات آبی و ساحلی باشند. در این صفحه می‌خواهیم به صورت اختصاصی از ابعاد مختلف تورهای آنتالیا بگوییم تا اگر قصد سفر به آنتالیا دارید، با همه جزئیاتش آشنا شوید و بهترین تصمیم را برای سفرتان بگیرید. البته قبل از گفتن از تور آنتالیا، بهتر است خود مقصد را کمی بشناسیم تا بهتر درباره آن تصمیم بگیریم.

درباره آنتالیا

آنتالیا از استان‌های قدیمی در جنوب غربی ترکیه است که مدتی طولانی قلمرو یونانیان و رومیان بوده است. بنابراین، گرچه آنتالیا ساحل و طبیعتش بسیار معروف است امّا در عین حال به دلیل قدمتش، آثار تاریخی فراوانی هم در آن یافت می‌شود که کمتر میان ایرانی‌ها معروف شده است. اگر دنبال بافت قدیمی‌تر آنتالیا هم باشید، کافیست سری به مرکز شهرش بزنید. پس در آنتالیا احتمالا شاهد ترکیب سنّت و مدرنیته باشید؛ از طرفی هتل‌های سوپر لوکس و مناطق مدرن و در طرف دیگر، محله‌های قدیمی با مردم محلی!

آنتالیا در واقع دره‌‌ای ساحلی‌ است که دور تا دورش را کوه‌ها احاطه کرده‌ اند. همین موقعیت قرار گیری‌اش سبب شده اقلیمی نیمه گرمسیری داشته باشد. به دلیل نزدیکی آنتالیا به دریا، هوایش مرطوب است و از آنجایی که اقلیمش به اعتدال می‌رود، معمولا بیشتر فصل‌ها هوای مناسب و قابل تحمّلی دارد.

اگر قصدتان از سفر به آنتالیا استراحت و استفاده از امکانات هتل باشد، چندان ارتباطی با مردم محلی نخواهید داشت. زیرا معمولا هتل‌های آنتالیا از مرکز شهر فاصله دارند و در مناطق ساحلی و خلوت ساخته شده‌اند تا مسافران بتوانند استراحت مطلوبی داشته باشند.

همه چیز در مورد تورهای آنتالیا

تورهای آنتالیا مناسب چه کسانی است؟ تور آنتالیا در واقع انتخاب همیشگی آنهایی است که دلشان می‌خواهد یک استراحت حسابی داشته باشند. چون هتل‌های آنتالیا آنقدر امکانات دارند که حتّی اگر حال بیرون آمدن از هتل را نداشتید، همانجا همه نیازهایتان تأمین ‌شود. البته اگر اهل گشت و گذار هم باشید، جا برای دیدن به اندازه کافی هست ولی هوای معتدل و دلپذیرش در کنار امکانات بی شمار هتل‌ها، شما را برای استراحت‌های مدیترانه‌ای به هوس میندازد.

معمولا تورهای آنتالیا یک هفته‌ای هستند و نمی‌توانید تعداد روزهای خیلی متنوعی را برای انتخاب داشته باشید. در تور آنتالیا، آژانس مسافرتی بلیط هواپیما رفت و برگشت، اقامت در هتل و بیمه مسافرتی را حتما برای مسافر فراهم می‌کند. امّا سایر خدمات مانند ترنسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری ممکن است در همه تورهای آنتالیا ارائه نشود.

سفر با تور آنتالیا سبب می‌شود هزینه‌ هایتان کمتر شود، زیرا آژانس ‌های مسافرتی با چارتر کردن پرواز و دریافت تخفیف های خوب از هتل، تور آنتالیا را اقتصادی‌تر از سفر انفرادی می‌کنند. بنابراین اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید، خرید تورهای آنتالیا از خرید جداگانه و شخصی بلیط هواپیما و هتل، بسیار به صرفه تر است.

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا همیشه یک بازه مشخص ندارد و به ماه‌های مختلف سال بستگی دارد. به طور کلی، چون آنتالیا مقصد لوکس‌تری نسبت به سایر شهرهای اطرافش محسوب می‌شود، کمی قیمت‌هایش بیشتر است. ولی به این معنی نیست که قیمت تور آنتالیا همیشه گران است و اگر بودجه کافی نداریم، باید از لیست سفرهایمان حذف شود!

در حال حاضر قیمت تور آنتالیا، با ۶ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و با پرواز ایرانی، از قیمت ۱۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

قدم اول برای انتخاب یک تور مناسب، این است که با عوامل تاثیرگذار در قیمت تور آنتالیا آشنا شویم. البته یکی از دلایل گران شدن قیمت تورهای آنتالیا، تعداد روزهایش است که نزدیک یک هفته می‌شود و معمولا امکان ۲-۳ روزه سفر کردن ندارد.

از جمله عوامل مهمی که در قیمت تور آنتالیا تأثیر گذار است، درجه و کیفیت هتل، فصل و زمانی که برای سفر انتخاب می‌کنید، وسیله حمل و نقل برای رسیدن به مقصد، ایرلاین و برنامه و خدمات سفر است. انتخاب‌های شما در این موارد، بسیار تاثیرگذار بوده و قیمت تور آنتالیا را تعیین می‌کند.

تور نوروزی آنتالیا

آن‌هایی که دوست دارند حسابی از تور آنتالیا لذت ببرند، معمولا تور نوروز آنتالیا را انتخاب می‌کنند؛ زیرا در این موقع از سال به دلیل استقبال ایرانی‌ها، هم کنسرت‌ها و برنامه‌های ویژه در هتل‌ها برپا می‌شود و هم تورهای آنتالیا متنوع هستند؛ به عنوان مثال، اگر ترجیحتان سفر زمینی به آنتالیاست، در تورهای نوروز آنتالیا، مسیر زمینی هم برقرار است و می‌توانید به جای پرواز، مسیر زمینی را انتخاب کنید. این در حالی است که طی سال، این تنوع، چندان وجود ندارد. پس پیشنهاد ما این است، اگر دنبال تورهای ویژه آنتالیا می‌گردید، نگاهی به تورهای نوروزی آنتالیا بیندازید.

مناطق مختلف آنتالیا و هتل های آنها

با توجه به اینکه هتل ها در انتخاب یک تور آنتالیای خوب نقش مهمی دارند، بنابراین مهم است که هنگام خرید تور آنتالیا با هتل‌های آنتالیا و مناطق مختلفش آشنا باشید.

چون آنتالیا یک مقصد تفریحی است و عمدتا مسافران برای استراحت و استفاده از خدمات هتل‌‌ها به آنتالیا سفر می‌کنند، بین هتل های ALL ،BB و UALL، بیشترین تقاضا برای تور آنتالیا UALL است.

هتل های آنتالیا در چند منطقه مختلف وجود دارند: مرکز شهر آنتالیا، لارا، کندو، بلک و سیده و از آنطرف هم بلدیبی و کمر. سه منطقه لارا، بلک و کمر از پر طرفدارترین‌ مناطق آنتالیا برای ما ایرانی‌ها هستند.

منطقه لارا

نزدیکترین هتل های ساحلی معمولا در لارا قرار دارند. در این منطقه هتل‌های بسیار خوبی قرار دارند و انتخاب بسیاری از مسافران ایرانی هتل‌های منطقه لارا است. معروف ترین این هتلها عبارتند از تایتانیک لارا، میراکل، کروانسرای، هتل‌های دلفین و... . همچنین هتل‌های منطقه کندو نیز در انتهای بخش لارا قرار دارند.

منطقه بلک

لوکس ترین، گران ترین و برترین هتل‌های موجود در پکیج تورهای آنتالیا، در منطقه بلک قرار دارند. هتل هایی مانند مکس رویال بلک، رگنوم، رکسوس پرمیوم، گرانادا لاکچری و البته هتل لند آف لجندز و پارک آبی لند آف لجندز.

منطقه کمر

منطقه پرطرفدار دیگر، کمر است که به دلیل طبیعت زیبای کوهستانی، جنگلی و خط ساحلی خود بسیار پرطرفدار است. معروف ترین هتل های این منطقه اورنج کانتی و مکس رویال کمر هستند.

در لینک زیر میتوانید لیست کامل هتل های آنتالیا را مشاهده و امکانات، تصاویر و محیط آنها را با هم مقایسه کنید. نظرات مسافران قبلی هم در پایین صفحه هر هتل، می‌تواند راهگشای بسیار خوبی برای انتخابتان باشد.

مشاهده هتل های آنتالیا و نظرات مسافران

تورهای آنتالیا اقساطی

شاید اگر بخواهید یک سفر آنتالیای عالی در هتل‌های ویژه‌اش را تجربه کنید، قیمت تورتان گران شود و بودجه کافی را نداشته باشید. پیشنهاد ما این است به جای خرید تورهای ارزان، تور اقساطی آنتالیا را با میزان خدماتی که دوست دارید، تهیه کنید.

تور قسطی این امکان را به شما می‌دهد که نیمی از قیمت تور را بعد از سفرتان، طی چند قسط، تسویه کنید. بنابراین با این روش می‌توانید یک سفر خاطره‌انگیز به آنتالیا را برای خودتان رقم بزنید.

تور هوایی آنتالیا

تور هوایی آنتالیا دردسرهای کمتری دارد امّا باید کمی دقت کنید! چون همه پروازها در خود آنتالیا فرود نمی‌آیند. اگر تور هوایی آنتالیا با پروازهای ترک بگیرید، پرواز در خود آنتالیا می‌نشیند که تا مرکز شهر فقط 10 کیلومتر فاصله دارد. امّا اگر تور آنتالیا هوایی با پروازهای ایرانی باشد، در فرودگاه‌های اطراف آنتالیا (معمولا اسپارتا) فرود می‌آید که از آنجا حدود ۳ ساعت با ون یا اتوبوس راه دارید تا به آنتالیا برسید.

تور هوایی آنتالیا حدودا سه ساعته به مقصد می‌رسد و برای آنهایی که در سریع ‌ترین حالت ممکن می‌خواهند به مقصد برسند و سفرشان را آغاز کنند، بهترین گزینه است. چون معمولا تورهای آنتالیا ۶ شب یا ۷ شب است، افراد ترجیح می‌دهند زمان زیادی را در مسیر نگذرانند و تور آنتالیا هوایی را انتخاب کنند.

تور زمینی آنتالیا

تور زمینی آنتالیا برای همه مناسب نیست، امّا طرفداران خودش را هم دارد. در تور آنتالیا زمینی بیش از ۳۰ ساعت در راه هستید و وسیله حمل‌و‌نقلتان اتوبوس است. بنابراین اگر تاب و توان مسیرهای طولانی نداشته باشید، برایتان بسیار طاقت‌فرساست.

امّا اگر سفرهای جاده‌ای را دوست دارید و دیدن مناظر از پشت پنجره تجربه نابی برایتان است، تور زمینی آنتالیا بهترین انتخاب خواهد بود. در واقع بستگی به توان و ظرفیت هر کس دارد که بخواهد تور آنتالیا زمینی را انتخاب کند یا نه. البته در این میان فصل سفر هم خیلی مهم است. معمولا طرفداران تور زمینی آنتالیا در تابستان بیشتر هستند و در فصل‌های سرد اصلا تور زمینی آنتالیا برگزار نمی‌شود. بنابراین، فصل هم در انتخاب سفر زمینی مهم است.

تور زمینی معمولا از مبدأ تهران به سمت آنکارا حرکت می‌کند و از آنجا به آنتالیا می‌رود. امّا نکته اینجاست که هر زمان بخواهید، امکان خرید تور زمینی آنتالیا وجود ندارد. معمولا در تابستان و فصل‌هایی که سفر زمینی به آنتالیا محبوب‌تر است، تور زمینی آنتالیا هم فروخته می‌شود.

تور ارزان آنتالیا

برای خرید تور آنتالیا ارزان، چند ترفند ساده لازم است. کارهایی که به شما کمک می‌کنند انتخاب‌هایی انجام دهید که تا جای ممکن به خرید تور ارزان آنتالیا نزدیک شوید.

انتخاب هتل در آنتالیا

اول از همه باید قید هتل های لوکس آنتالیا را بزنید و دنبال هتل‌های اقتصادی‌تر باشید. چون روزهای اقامت زیاد است، باید تا جای ممکن هزینه اقامت را کم کنید تا بتوانید تور آنتالیا ارزان بخرید. معمولا هتل‌های اقتصادی و کم ستاره‌تر آنتالیا هم، با کیفیت هستند زیرا این شهر توریستی است و سعی کرده اقامتگاه‌های مناسبی برای مهمانانش فراهم کند.

انتخاب ایرلاین

در قدم بعدی، اگر تاب سفر زمینی را ندارید و قیمت پرواز هم برایتان زیاد است، بهترین گزینه برای خرید تور ارزان آنتالیا، انتخاب پروازهای ایرانی است که قیمتشان از پروازهای ترک کمتر است. درست است کمی رنج مسیر فرودگاه تا آنتالیا را باید به جان بخرید، امّا به جایش سختی سفر زمینی را ندارید و با قیمت کمتری تور‌ هوایی را گرفته‌اید. البته اگر از میان ایرلاین‌های ایرانی، کمتر معروف‌ها را انتخاب کنید، یک پله دیگر به خرید تور آنتالیای ارزان نزدیک می‌شود.

فصل و زمان سفر

اگر بیش از این می‌خواهید تور آنتالیا را ارزان کنید، سراغ تاریخ سفرتان بروید. دور تعطیلات، مخصوصا تعطیلات نوروز را خط بکشید و فصل‌های کم مسافر مثل زمستان و پاییز را انتخاب کنید. نگران سرمای هوا هم نباشید چون رطوبت هوا در آنتالیا سبب می‌شود هوایش خیلی سرد نشود.

بازی کردن با این چند عامل، شما را به خرید تور ارزان آنتالیا نزدیک می‌کند. بستگی دارد کدام عامل برایتان قابل تغییر و کدام یک غیرقابل‌ تغییر باشد. در هر صورت اگر بخواهید خدمات مناسب را با قیمت ارزان‌تر دریافت کنید، باید کمی منعطف عمل کنید.

مواردی که گفته شد بیشترین تاثیر را در خرید یک تور ارزان دارند. در ادامه یکی دیگر از پرطرفدار ترین راهکارها برای خرید تور ارزان آنتالیا را توضیح خواهیم داد.

تور آنتالیا لحظه آخری

تور آنتالیا لحظه آخری، گزینه دیگری برای خرید یک تور ارزان است. این راهکار معمولا طرفداران زیادی دارد زیرا در تور لحظه آخری آنتالیا، شما می‌توانید در فصل پرطرفدار با امکانات لوکس به آنتالیا سفر کنید ولی هزینه کمتری بپردازید. در این روش لازم نیست از اولویت‌هایتان بگذرید تا به یک تور آنتالیای ارزان برسید.

امّا تور لحظه آخری آنتالیا مناسب آنهایی است که آماده سفرند و هر زمان که تور لحظه آخری اعلام شود، می‌توانند سفر کنند. چون معمولا تورهای لحظه آخری آنتالیا، زمانی فروخته می‌شود که به تاریخ برگزاری تور نزدیک شده باشیم ولی ظرفیت تامین‌کننده پر نشده باشد.

بازدید از جاهای دیدنی در تور آنتالیا

گفتیم دیدنی های آنتالیا به سواحل بی‌نظیرش محدود نمی‌شود و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی هم دارد. شاید در درجه اول همان سواحل و تفریحات متنوعش را پیشنهاد کنیم امّا به جز سواحلش، حتما بازدید از سند لند، کالیچی، لند آو لجندز، کوهستان و تله کابین توروس، منطقه باستانی آسپندوس، پاموک قلعه، دروازه هادریان، آکواریوم و موزه‌های آن را در برنامه‌تان قرار دهید. همچنین بزرگترین چرخ و فلک ترکیه در آکتور پارک آنتالیاست که دیدنش خالی از لطف نیست.


اما اگر فقط به قصد ساحل و استراحت به آنتالیا سفر می‌کنید، ساحل لارا، کمر، فازلیس و کنیالتی از سواحل معروف و دیدنی آنتالیا هستند. در مقاله زیر، می‌توانید بهترین جاهای دیدنی آنتالیا را با توضیحات و عکس مشاهده کنید.

مشاهده بهترین جاهای دیدنی آنتالیا

ویژگی های بهترین تور آنتالیا

بهترین تور آنتالیا توری است که دو ویژگی خیلی مهم را داشته باشد. اول اینکه خدمات تور با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، تناسب داشته باشد. در واقع اگر پول زیادی را هزینه می‌کنید به همان میزان هم در سفر، خدمات و امکانات تحویل بگیرید نه اینکه فقط هزینه تور گران در بیاید! چگونگی‌اش را در ادامه خواهیم گفت.

دوم اینکه، مهم است از آژانس‌های مسافرتی معتبر خرید کنید که در سفرتان شاهد اتّفاقات تلخ نباشید. بسیار دیده شده مسافرانی که هزینه ‌هایشان را تمام و کمال پرداخت کرده‌اند، امّا در مقصد دچار ضرر و زیان‌هایی از جانب آژانس های مسافرتی نامعتبر شده‌اند.

ما در لست سکند سعی کرده‌ایم این دو مشکل را برای شما حل کنیم تا بتوانید بهترین تور آنتالیا را بخرید. به این صورت که در قدم اوّل مثل همیشه اعتبار، سابقه و کیفیت آژانس‌های مسافرتی را با وسواس زیاد بررسی می‌کنیم و در قدم دوم، با یک تیم حرفه‌ای و صبور، در تمامی مراحل از لحظه خرید آنلاین تور تا پایان سفر، پشتیبان شما هستیم. پکیج تورهای آژانس هایی که حرفه‌ای و خوشنام هستند را در همین صفحه (تورهای آنتالیا لست‌سکند) می‌بینید.

با بررسی دقیق تورهای آنتالیای موجود در بالای همین صفحه، امکان مقایسه برای شما فراهم است تا هر کدام از تورها که خدمات و قیمتشان با هم تناسب داشت را تهیه کنید. با کلیک روی هر کدام از تورهای آنتالیا، می‌توانید جزئیات مسیر تور و خدمات آژانس را ببینید. ضمن اینکه ما در لست سکند سعی کرده‌ایم اطلاعات کاملی درباره مقاصدی مثل آنتالیا را در قسمت بلاگ، در اختیار مخاطبانمان قرار دهیم تا با داشتن اطلاعات کافی، بهترین سفر خود را تجربه کنند.

از این موارد که بگذریم، منظور از بهترین تور آنتالیا می‌تواند بسیار متنوع باشد. مثلا کمترین هزینه، بهترین آب و هوا، خلوت‌ترین زمان، لوکس‌ترین هتل و هر مورد دیگر با توجه به سلیقه افراد، می‌تواند بهترین تور آنتالیا را تعریف کند که هر کدام به صورت مجزا توضیح داده شدند.

تور آنتالیا از تهران، تبريز، اصفهان و مشهد

تور آنتالیا را از شهرهای دیگر ایران هم می‌توانید تهیه کنید و به تهران محدود نمی‌شود. البته تور زمینی از تهران حرکت می‌کند امّا به صورت هوایی، تور آنتالیا از تهران، مشهد، شیراز، تبریز و اصفهان هم برگزار می‌شود. گر چه تعداد تورهای آنتالیا از تهران بسیار زیاد است و شما آزادی عمل بیشتری در انتخاب روز و ساعت تور خواهید داشت، امّا اگر مسافت زیادی برای رسیدن به تهران باید طی کنید، می‌توانید به نزدیک ترین شهری که تور هوایی آنتالیا از آنجا برگزار می شود، بروید.

اگر قصد سفر با تور آنتالیا دارید، حتما راهنمای سفر به آنتالیا را در لست سکند بخوانید تا با جزئیات و نکات مهم بیشتری هنگام سفر به آنتالیا آشنا شوید و سفر برایتان دلچسب ‌تر شود.

مشاوره خرید تور آنتالیا با لست‌سکند

هنگام تصمیم‌گیری برای خرید تور آنتالیا، همیشه گزینه‌های متعددی وجود دارد که همین موضوع، انتخاب را برایمان سخت می‌کند. از انتخاب یک هتل از میان انبوه هتل‌های آنتالیا گرفته تا انتخاب بهترین روز سفر یا انتخاب بهترین پرواز.

اگر شما هم در انتخاب‌هایتان دچار تردید هستید و یا در مورد آنتالیا و تورهایش سوال‌های متفاوتی دارید، می‌توانید با تیم مشاوره سفر لست‌سکند تماس بگیرید و به صورت رایگان از متخصصان لست‌سکندی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید. ما در خانواده لست‌سکند، خاطره انگیزترین سفر زندگیتان را برایتان آرزو میکنیم.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱

 

سوالات متداول

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به آنتالیا نیاز به ویزا دارند؟
بهترین زمان سفر به آنتالیا چه تاریخی است؟
در آنتالیا از چه وسیله‌ای برای جابه جایی می‌توان استفاده کرد؟
در آنتالیا چه غذایی بخوریم؟
پول رایج آنتالیا چیست و چه مقدار با خود همراه داشته باشیم؟
آیا در ایام کرونایی بصورت توریستی می‌شود به آنتالیا سفر کرد؟
در سفر به آنتالیا نیاز به یادگیری چه زبانی داریم؟
آنتالیا چند فرودگاه دارد؟ پروازهای ایران به کدام فرودگاه وارد می‌شوند؟
مهمترین مناطق آنتالیا چه مناطقی هستند؟