Close

چای پنیری محبوبترین نوشیدنی چین!

4.6
از 5 رای
چرا چینی ها چای پنیری می خورند؟
  • 1
  • 18.4K

می گویند محل تولد چای چین است و البته چین جزو 6 منطقه اصلی برداشت چای در آسیا محسوب می شود. با اینکه این نوشیدنی در تمام جهان طرفداران بسیاری دارد اما چینی ها بهتر می دانند که چگونه آن را خوشمزه‌تر سرو کنند. در هند چای با شیر و ادویه ماسالا طعم جدیدی می گیرد و در عربستان با شیر و هل. در ایران با حبه قندی شیرین می شود و در آمریکا با تکه یخی سرد! اما در چین مانند همیشه اتفاقی عجیبتر می افتد. چای با پنیر! ممکن است اول حس بدی به شما بدهد ولی باید بدانید که امتحان کردن هر چیزی به ما تجربه ای جدید می دهد.

چرا در چین چای با پنیر می نوشند؟

اگر تاریخچه چای را بخوانید متوجه حضور پرقدمتش در چین می‌شوید. چینی ها علاقه زیادی به افزودن طعم به چای دارند. تا حدی که چای ساده را خیلی کمتر می نوشند. در این جهت همواره اختراعات جدیدی از آنها سر می زند. نوشیدن چای با پنیر هم یکی از آنهاست. شاید با شنیدن این کلمه حس بدی به شما دست داد و شاید این سوال برایتان پیش آمد که چای با پنیر چه طعمی می دهد؟ 

در این ویدئو سری می زنیم به چین تا ببینیم چای پنیری چگونه سرو می شود!

منبع: Youtube

نمایش ویدیو در سایت شما
انتخاب اندازه نمایش
نظرات کاربران (1 نظر)

× در حال پاسخ به:

ایرانی 30 دی 1400 ساعت 00:24

وقتی چینی های خوش اشتها قرار است ایران را به صورت محرمانه بخورند دیگر چای پنیری و امثالهم که دیگر سوآل ندارد.رژیم های مستبد و سرکوبگر هوای همدیگر رو دارن و خون مردم رو با نیروهای سرکوبگر حرفه ای که به کمک هم تربیت می کنند می مکند .....