بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی

4.2
از 160 رای
سفرنامه نویسی لست‌سکند - جایگاه K دسکتاپ
لیست بهترین اتاق فرارهای تهران
20 فروردین 1402 07:00
19

بعضی افراد، اوقات فراغتشان را با استراحت کردن و بعضی دیگر با انجام کارهای هیجان‌انگیز می‌گذرانند. درگیر شدن در یک چالش یا حل کردن معما و از این قبیل کارها، تجربه‌هایی هستند که حسابی حال بسیاری از افراد را عوض می‌کند و یکی از بهترین راه‌ها برای سپری کردن اوقات فراغتشان است. اگر شما هم از افراد دسته دوم هستید و به انجام رقابت‌هایی مثل حل معما و تجربه فعالیت‌های هیجانی واقعی علاقه دارید، این مطلب برای شماست تا با ترسناک ترین اتاق فرار تهران و همچنین بهترین اتاق فرار تهران آشنا شوید و تجربه‌ای متفاوت به‌دست آورید.

در این مطلب از بلاگ لست‌سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران را به شما معرفی کنیم، فضای این بازی‌ها را بررسی می‌کنیم، موضوع و داستانشان را شرح می‌دهیم و اطلاعات لازم برای اقدامات پیش از تهیه بازی را هم عنوان می‌کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. باید اضافه کنیم در بین اتاق‌هایی که نام بردیم، دوتا از آن‌ها ترسناک نیستند، اما سناریوی جذاب و جالبی دارند.

04.jpg

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران کدام است؟

اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. امروزه در شهرهای مختلف ایران هم می‌توانیم اتاق‌های فرار را بازی‌های مختلف و در ژانرهای گوناگون ببینیم. در تهران، تعداد بسیار زیادی از این اتاق های فرار آماده شده‌اند تا از بازیکن‌های حرفه‌ای و مبتدی پذیرایی کنند. می‌توانیم ترسناک ترین اتاق فرار تهران را اتاق فرار منفی چهار، احضار، خوابگاه، طالع نحس و بازی‌های دیگر معرفی کنیم، اما این کاملاً به سلیقه شما و سبک و سیاقی مربوط است که می‌پسندید.

با همه این‌ها، ما سعی کرده‌ایم که بهترین اتاق فرارهای تهران را با توجه به نظر مردم و بازخوردهای بازیکن‌ها جدا کنیم و آن‌ها را جداگانه و به‌طور کامل معرفی کنیم. به این ترتیب، برای انتخاب یک بازی مناسب، عملکرد راحت‌تری دارید. حتماً این نکته را هم می‌دانید که در بازی‌های اتاق فرار، شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثراً از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. البته اگر هنوز متوجه نشده‌اید که اتاق فرار چیست، پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار طاعون؛ مجموعه اسکیپ روم

اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق های فرار مجموعه اسکیپ روم است. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقاتش مربوط به همان بیماری هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم. به این ترتیب شما بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌شوید. اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیتش را دوچندان می‌کنند.

موضوع اتاق فرار طاعون: در داستان این بازی، بیماری طاعون به گونه‌ای است که کل شهر را گرفته و به سرعت در حال توسعه و رشد است. مراکز مختلفی را در شهر و اطراف آن ایجاد کرده‌اند تا افراد بیمار و کسانی را که مشکوک به این بیماری هستند، در آن‌ها قرنطینه کنند. طی اتفاقاتی، شما و دوستانتان را با وجود اینکه هیچ علائمی هم نداشتید، وارد این مراکز کرده‌اند. طبق اطلاعاتی که به شما رسیده، سرپرستان این مرکز قصد دارند روش‌هایی را روی شما آزمایش کنند تا یافته‌های خود برای درمان بیازمایند. برای این کار ابتدا می‌خواهند شما را آلوده به طاعون و سپس درمان را شروع کنند. حالا این شمایید که یک ساعت فرصت دارید تا خودتان را از این مخمصه رها کنید.

 • آدرس اتاق فرار طاعون: بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما
 • مدت زمان بازی اتاق فرار طاعون: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طاعون: 3 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار طاعون: 130 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طاعون: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار طاعون در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طاعون روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-taoon.jpg
نمایی از اتاق فرار طاعون، عکس ویجیاتو

اتاق فرار توهم؛ مجموعه اسکیپ مستر

اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارند که هر کدام سبک و موضوع‌های مختلفی دارند. توجه کنید که قیمت اتاق فرار توهم، شنبه تا چهارشنبه 110 هزار تومان، پنج‌شنبه و جمعه 130 هزار تومان و سانس ساعت 24:00 برابر با 170 هزار تومان است.

موضوع اتاق فرار توهم: یکی از پرطرفدارترین اتاق فرارهای مجموعه اسکیپ مستر «توهم» نام دارد که در آن شرکت‌‌کنندگان وارد یک فضای مهمانی می‌شوند و سپس با پخش شدن دودی غلیظ در اتاق، وارد بخش اصلی ماجرا یعنی نجات دادن جان خود و فرار از مخمصه می‌شوند. البته جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، چون در اتاق فرار ترسناک توهم و در اتاق‌ فرارهای دیگر اسکیپ مستر، نکات ایمنی به‌صورت کامل رعایت شده‌اند. همچنین گیم مستر مجموعه به‌خوبی پروسه بازی و وضعیت شرکت‌کنندگان را تحت نظر دارد.

 • آدرس اتاق فرار توهم: نارمک، خیابان 46 متری ثانی، خیابان طاهری
 • مدت زمان اتاق فرار توهم: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار توهم: 4 تا 10 نفر
 • قیمت اتاق فرار توهم: 110 هزار تومان، بلیط ویژه 170 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار توهم: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار توهم در سایت اسکیپ مستر: escapemaster.ir

 

موقعیت دقیق اتاق فرار مستر اسکیپ روی نقشه

اتاق فرار توهم
اتاق فرار توهم از بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار سرقت از بانک؛ مجموعه کورش

اگر به دزدی از یک بانک علاقه دارید و فیلم‌های دزدان مسلح بانک‌ها شما را به وجد می‌آورند، این اتاق فرارِ معمایی برای شماست. شما و گروهی که دارید، همگی از سارق‌های سابقه‌دار هستید و حالا می‌خواهید موجودی یکی از معتبرترین بانک‌های خاورمیانه را سرقت کنید که شامل شمش طلا، دلار و یورو است. شما و گروهتان در مجموع فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی مخفی شده این بانک را پیدا کنید و آن را با خود ببرید. بازی به دو بخش تقسیم می‌شود، یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه آورده‌ایم.

موضوع اتاق فرار سرقت از بانک: طبق سناریوی بازی، با اشتباهی که هنگام ورود مرتکب می‌شوید، آژیر به صدا در می‌آید و فقط 15 دقیقه فرصت دارید تا آن را قطع کنید در غیر این صورت پلیس سر می‌رسد و شما را بازداشت می‌کند، اما اگر توانستید آن را قطع کنید، باید مشغول پیدا کردن موجودی بانک شوید و برای این کار حدود 45 دقیقه وقت دارید تا همه معماها و قفل‌ها را باز کنید. با توجه به ژانر سرقتی که این اتاق فرار دارد، می‌توانیم آن را از بهترین اتاق فرارهای ایران در این سبک بدانیم.

 • آدرس اتاق فرار سرقت از بانک: تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری، مجتمع تجاری کورش طبقه دوم، جنب شهربازی
 • مدت زمان اتاق فرار سرقت از بانک: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار سرقت از بانک: 4 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار سرقت از بانک: 170 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار سرقت از بانک: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار سرقت از بانک در سایت اسکیپ می: escapeme.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار سرقت از بانک مجتمع کوروش

اتاق فرار کوروش
اتاق فرار معمایی مجموعه کوروش

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

اگر از اضطراب و ترس فراری نیستید و می‌خواهید معماهای گوناگونی را با مشارکت هم‌تیمی‌های خود حل کنید، اتاق فرار منفی چهار یکی از بهترین اتاق فرارهای تهران است. در عین حال می‌توانیم منفی چهار را به‌نوعی بهترین اتاق فرار ترسناک تهران بدانیم. البته این کاملاً بستگی به شما دارد، شاید ترسناک ترین اتاق فرار تهران از نظر شما، بازی دیگری باشد.

بر اساس نظراتی که بازی‌کننده‌های اتاق فرار منفی چهار داده‌اند، این بازی یکی از ترسناکترین اسکیپ روم های ایران است و وجود مؤلفه‌های مختلفی مثل بازیگران حرفه‌ای، بزرگ بودن و طراحی خوب فضا، جذابیت‌های این اتاق فرار را به‌خوبی تشکیل داده‌اند. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان به‌عنوان یک نکته منفی تلقی نمی‌شود. قطعاً با فضاسازی‌های خوبی که در جای‌جای این اتاق فرار ترسناک انجام داده‌اند، روند بازی را به‌خوبی پیش می‌برند.

موضوع اتاق فرار منفی چهار: ماجرای اتاق فرار منفی چهار، روایتگر زندگی یک خانواده سه‌نفره در دهه 60 است. مریم که دختر کوچک این خانواده است، همراه با پدر و نامادری خود در طبقه منفی چهار یک ساختمان متروکه زندگی می‌کند. مادر او یکی از دعانویسان مطرح تهران است و بنا بر درخواست‌هایی که از او می‌شود، از مو، ناخن و خون مریم برای کارهای دعانویسی استفاده می‌کند و به نوعی مریم را رنج می‌دهد تا اینکه بلای وحشتناکی را سر مریم در می‌آورد. همچنان به مدت سی و خورده‌ای سال است که از این خانه صداهای جیغ و فریاد می‌آید و با اینکه پلیس هم بارها مداخله کرده، متوجه چیزی نشده است. حالا نوبت شماست که وارد خانه شوید و سر از این صداها و اسرار دربیاورید و شجاعتتان را محک بزنید.

 • آدرس اتاق فرار منفی چهار: صادقیه، کاشانی، خیابان گلدشت(خیابان حاجی‌زاده)، روبه‌روی بیمارستان پیامبران.
 • مدت زمان اتاق فرار منفی چهار: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار منفی چهار: 5 تا 8 نفر
 • قیمت اتاق فرار منفی چهار: 190 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار منفی چهار: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار منفی چهار در سایت تایم فور فان: t4f.ir
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار منفی چهار: bingoescaperoom.ir@

موقعیت دقیق اتاق فرار ترسناک منفی چهار روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-below-4.jpg
اتاق فرار منفی چهار، یکی از ترسناکترین و بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار طالع نحس؛ مجموعه دژاوو

مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی همخوانی دارد.

معماهای گوناگون و قفل‌های متعدد، همگی از جنبه‌های مثبت این اتاق فرار هستند و افزون بر آن‌ها، اکتورهای حرفه‌ای را هم ضمیمه این نکات کنید. طالع نحس، اگر ترسناک ترین اتاق فرار تهران نباشد، حتماً جزو ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران قرار می‌گیرد. در طول بازی اگر به کمک نیاز داشتید، باید به اتاق اول بروید و از نمایشگر قرار داده شده در آن استفاده کنید که این موضوع به تنهایی بر ترس شما می‌افزاید. فراموش نکنید که هر سری فقط یک نفر می‌تواند به اتاق اول بازگردد!

موضوع اتاق فرار طالع نحس: داستان بازی اتاق فرار طالع نحس که یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود، از این قرار است که شما و هم‌تیمی‌هایتان به‌عنوان مجرمانی در حال منتقل شدن به دادگاه هستید که ناگهان ماشین شما منحرف می‌شود و چپ می‌کند. شما برای اینکه سرپناهی داشته باشید، وارد خانه‌ای می‌شوید که اتفاق‌ها از همین جا شروع می‌شود.

 • آدرس اتاق فرار طالع نحس: خیابان شریعتی، 100 متر پایین‌تر از ایستگاه مترو دکتر شریعتی، نبش کوچه فلسفی
 • مدت زمان اتاق فرار طالع نحس: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طالع نحس: 4 تا 10 نفر
 • قیمت اتاق فرار طالع نحس: 170 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طالع نحس: 7 از 10
 • صفحه اتاق فرار طالع نحس در سایت دژاوو: devaju-escaperoom.ir
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار طالع نحس در اینستاگرام: dejavuescaperoom@

موقعیت دقیق اتاق فرار دژاوو شعبه صادقیه

طالع نحس دژاوو
اتاق فرار ترسناک طالع نحس

اتاق فرار طهران 1346؛ مجموعه اسکیپ روم

سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های خاطره‌انگیر شرلوک هولمز است، پس اگر این سریال را دیده باشید، احتمالاً روند بازی برای شما جذاب‌تر می‌شود. سیر داستان این بازی که در ادامه، مختصری از آن را برای شما بازگو می‌کنیم، در دهه 40 پیش می‌رود. دکور و فضای بازی هم کاملاً متناسب با همان سال‌هاست و در طراحی آن سلیقه خوبی به خرج داده‌اند. در نتیجه شما با قرارگیری در این اتاق فرار، حس قدیمی بودن را لمس می‌کنید، از وسایل قدیمی تا معماری محیطی، همگی این حس را به شما منتقل می‌کنند و این موضوع در کنار مسیر جذاب داستان، بسته‌ای کامل را به شما می‌دهد.

معماها و مسائل مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجهه می‌شوید، هم آسان هستند و هم بسیار سخت. پس باید به همه نکات توجه کنید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید. اتاق فرار طهران 1346 اگر بهترین اتاق فرار تهران در سبک خودش نباشد، یکی از بهترین‌های ایران در ژانر مخصوص به خودش محسوب می‌شود.

موضوع اتاق فرار طهران 1346: داستان بازی از این قرار است که یک تاجر اصفهانی به‌طرز مشکوکی به قتل می‌رسد و شهربانی هم علاوه بر مشکوک بودن این داستان، نمی‌تواند به سرنخی برسد. خواهر تازه از فرنگ برگشته این تاجر، ساکت نمی‌نشیند و در پی پیدا کردن مدارک مختلف و تحقیقات گوناگون است. او اسنادی را پیدا می‌کند که با شما (که از دوستانش هستید) در میان می‌گذارد و از تهدید شدن خودش به مرگ می‌گوید. در نهایت شما به خانه او می‌روید و با جسدش مواجه می‌شوید و ناگهان در بسته می‌شود. حال باید با حل معماها خود را نجات دهید.

 • آدرس اتاق فرار طهران 1346: خیابان نوفل لوشاتو (چرچیل)، بن‌بست مسعود سعد، پردیس علم و فناوری
 • مدت زمان اتاق فرار طهران 1346: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار طهران 1346: 3 تا 7 نفر
 • قیمت اتاق فرار طهران 1346: 100 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار طهران 1346: 9 از 10
 • صفحه اتاق فرار طهران 1346 در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار طهرون 1346

اتاق فرار طهران 1346
اتاق فرار طهران 1346

اتاق فرار روانی؛ مجموعه انیگما

اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگما است و از نظر خیلی از کاربران، یکی از ترسناکترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود. دکور خوب در کنار بازیگری که این اتاق فرار دارد، آن را به یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران تبدیل کرده است. با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتاً بالایی برخوردار است، پس حین بازی باید کاملاً حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید.

موضوع اتاق فرار روانی: داستان این اتاق فرار در یک هتل مرموز پیش می‌رود که در سال 1893 میلادی و در شهر شیکاگو قرار دارد. دکتری با نام هولمز، صاحب این هتل است که مهمانان خود را به شکل‌های مختلفی به قتل می‌رساند. در برخی از اتاق‌های آن که پنجره‌ای هم ندارند، گازهای سمی پخش می‌کند و در برخی از آن‌ها افراد را تا سر حد مرگ شکنجه می‌کند و جانشان را می‌گیرد. دکتر هولمز برای اینکه اثری از این اجساد باقی نماند، بقایای آن‌ها را در کوره‌هایی که داخل هتل تعبیه کرده می‌سوزاند یا آن‌ها در ظرف‌های اسید حل می‌کند. کسی از این جنایت‌ها خبری ندارد و شما هم مهمان بعدی این هتل هستید!

 • آدرس اتاق فرار روانی: برج میلاد، گذرگاه میلاد، ورودی پارکینگ
 • مدت زمان اتاق فرار روانی: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار روانی: 4 تا 6 نفر
 • قیمت اتاق فرار روانی: 135 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار روانی: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار روانی در سایت انیگما: enigmaescaperoom.ir
اتاق فرار انیگما
اتاق فرار انیگما در تهران

اتاق فرار آرماگدون؛ مجموعه اسکیپ روم

بنا بر توصیفاتی که مجموعه اسکیپ روم از این اتاق فرار دارد، آرماگدون پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیزترین و بزرگ‌ترین اتاق فراری است که این مجموعه طراحی کرده است. ژانر این اتاق فرار، آخرالزمانی و ترسناک است. فضاسازی‌ها کاملاً واقعی است و شما در یک کارگاه متروکه و پر از زامبی قرار گرفته‌اید. بهتر هم هست که لباس‌های راحتی بپوشید، چراکه تحرک بالایی در این بازی خواهید داشت.

مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سختش است. نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند.

موضوع اتاق فرار آرماگدون: شما برای فرار از دست زامبی‌ها، در متروکه‌ها و ویرانه‌های اطراف شهر سرگردان هستید و به سمت یک کارخانه در حرکتید. عده‌ای توانسته‌اند که در این کارخانه پناه بگیرند، اما فضای کم، احتمال خطر حمله زامبی‌ها، هوای مسموم، آب و غذای محدود و موارد دیگر، دست به دست هم داده‌اند تا وضعیت بقا سخت و سخت‌تر شود. حال شما به این کارخانه رسیده‌اید و اوضاع از آنچه که تصور می‌کردید هم پیچیده‌تر است.

 • آدرس اتاق فرار آرماگدون: میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، کوچه مظفری، پلاک 23، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار شهر معما
 • مدت زمان اتاق فرار آرماگدون: 75 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار آرماگدون: 4 تا 8 نفر
 • قیمت اتاق فرار آرماگدون: 190 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار آرماگدون: 10 از 10
 • صفحه اتاق فرار آرماگدون در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار آرماگدون روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-armagedon.jpg
آرماگدون، از بهترین اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار احضار؛ مجموعه اسکیپ روم

حتماً در بسیاری از فیلم‌های ترسناک دیده‌اید که یک خانواده، خانه‌ای قدیمی را با قیمت خوبی خریداری می‌کنند و خیلی خوشحال وارد آن می‌شوند تا زندگی کنند؛ اما به مرور اتفاق‌های وهم‌انگیز و ترسناکی در آن‌ها رخ می‌دهد که زندگی را به کام آن خانواده تلخ می‌کند. درست مانند داستانی که برای اتاق فرار احضار وجود دارد. دکور این خانه و معماهای جالب توجه آن اتمسفر خیلی خوبی را برای بازی ایجاد می‌کنند که شما را به خوبی درگیر می‌کنند.

موضوع اتاق فرار احضار: عمارتی با عنوان «مارستوف» توسط یک فرد با قیمت پایینی خریداری شده است. این خانه شوم، هرکه را در آنجا زندگی کرده، یا به کشتن داده یا روی روانش تأثیر گذاشته است. اخیراً صاحب جدید این خانه، متوجه اتفاقات مرموزی شده که طی آن گروهی متخصص (که شما باشید) را برای بررسی این اتفاقات به همین خانه فراخوانده است. حال این شمایید که باید سر از راز و معماهای عمارت مارستوف در آورید.

 • آدرس اتاق فرار احضار: بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31، باشگاه بازی‌های فکری و اتاق فرار کاوش و معما
 • مدت زمان اتاق فرار احضار: 60 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار احضار: 4 تا 6
 • قیمت اتاق فرار احضار: 140 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار احضار: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار احضار در سایت اسکیپ روم: escaperoom.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار احضار روی نقشه

Lastsecond.ir-escaperooms-in-iran-conjuring.jpg
نمایی از اتاق فرار احضار؛ عکس از ویجیاتو

اتاق فرار اکتشاف؛ مجموعه Novinesape

آن دسته از افرادی که به دکور و فضای بازی بسیار اهمیت می‌دهند، حتماً باید این بازی را تجربه کنند. اتاق فرار اکتشاف، اولین بازی از مجموعه نوین اسکیپ است که در محدوده نارمک واقع شده. معماهایی که در بازی وجود دارند، ترکیبی از معماهای ساده و پیچیده هستند، پس بازی برای شما اوج و فرودهای متفاوتی را دارد. چند طبقه بودن ساختمان و طراحی فوق‌العاده دکور در این فضا، روند بازی را بسیار جذاب‌تر و چالشی‌تر می‌کند. به این مجموعه، برگشت‌هایی را اضافه کنید که باید به تنهایی یا با دوستانتان انجام دهید تا به سرنخ‌ها و راهنمایی‌ها دست پیدا کنید.

موضوع اتاق فرار اکتشاف: شما و دوستانتان وارد جایی می‌شوید که بازگشتتان دیگر ممکن نیست. برای ادامه دادن به مسیر، نیاز به راهنمایی‌هایی دارید که به شیوه‌های مختلف انجام می‌شوند. همین روند، بازی را برای شما جذاب‌تر می‌کند. در واقع شما باید راهی را طی کنید که چند نفر پیش‌تر از شما آن را طی کرده‌اند. اینکه به چه کسی اعتماد کنید و حرف چه کسی را قبول کنید، کاملاً بستگی به شما دارد!

 • آدرس اتاق فرار اکتشاف: نارمک، خیابان سمنگان شمالی، نبش عسگری‌نژاد
 • مدت زمان اتاق فرار اکتشاف: 80 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار اکتشاف: 4 تا 8
 • قیمت اتاق فرار اکتشاف: 190 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار اکتشاف: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار اکتشاف در سایت تایم فور فان: t4f.ir
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار اکتشاف: noviescape@

موقعیت دقیق اتاق فرار اکتشاف روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran.jpg
پوستر اتاق فرار اکتشاف

اتاق فرار خوابگاه؛ مجموعه اسکیپ تلنت

بسیاری از کسانی که بازی‌های مختلف اتاق فرارها را تجربه می‌کنند، به‌دنبال یک سیر داستانی و روایی هستند. خیلی از بازیکن‌ها علاوه بر اشتیاق برای باز کردن قفل‌ها و حل کردن معماها، خود را در مسیر بازی و روایت آن هم قرار می‌دهند و به اتاق‌های فرار، صرفاً به‌عنوان یک بازی و سرگرمی نگاه نمی‌کنند. با این تفکر، بازیکن‌ها می‌توانند بازیگران یک قصه شوند و تجربه جالب‌تری را بسازند. اتاق فرار خوابگاه این فرصت را به‌خوبی برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید حس‌های مختلف ترس، غم و موارد دیگر را تجربه کنید. با توجه به نظرات، این بازی را هم می‌توانیم یکی از بهترین اتاق فرارهای ترسناک تهران بدانیم.

موضوع اتاق فرار خوابگاه: بازی، داستان یک خانواده چهار نفره را روایت می‌کند که طی اتفاقاتی مادر خانواده فوت می‌کند و پس از آن، پدر خانواده غمگین می‌شود و ناخوش می‌ماند. این پدر و مادر، دو فرزند دختر دارند که یکی از آن‌ها به‌تازگی به شهر رفته و یک خوابگاه ارزان‌قیمت گرفته است. از او فقط شماره تلفنی از همین خوابگاه در دسترس است که کسی پاسخگوی آن نیست. برای همین دختر دیگر خانواده که تنها دل‌خوشی‌اش، خواهرش بوده، تصمیم می‌گیرد که به شهر برود و خواهرش را پیدا کند.

 • آدرس اتاق فرار خوابگاه: پیروزی، اتوبان بسیج، خیابان ائمه اطهار، نبش خیابان مقداد
 • مدت زمان اتاق فرار خوابگاه: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار خوابگاه: 5 تا 8
 • قیمت اتاق فرار خوابگاه: 180 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار خوابگاه: 8 از 10
 • صفحه اتاق فرار خوابگاه در سایت تایم فور فان: t4f.ir
 • صفحه اینستاگرام اتاق فرار خوابگاه: escapetalent@

موقعیت دقیق اتاق فرار خوابگاه روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran-the-dorm.jpg
اتاق فرار ترسناک خوابگاه

اتاق فرار سر به نیست؛ مجموعه Secret Escape

سر به نیست، از جمله اتاق فرارهایی است که در آن باید به تمامی جزئیات توجه کنید. در این بازی، حتی در هر اتاق، موسیقی ویژه و خاصی پخش می‌شود که طبق توضیحات بازی، دقیق گوش دادن به آن‌ها، شما را بهتر هدایت می‌کند و راحت‌تر می‌توانید پیش بروید. در این اتاق فرار می‌توانید میزان ترس را بین متوسط و زیاد کنترل کنید و پس از هماهنگی بازی را شروع کنید. سر به نیست، یک بازی طبقاتی و پرهیاهوست که برای بهتر بازی کردنش باید به تمامی نکات توجه کنید.

موضوع اتاق فرار سر به نیست: شما و دوستانتان داخل یک خانه روستایی مرزی شده‌اید و می‌خواهید بعد از یک شب استراحت، به‌صورت قاچاقی از ایران خارج شوید. اما در طول شب، صداهایی می‌شنوید و اتفاق‌هایی می‌افتد که نمی‌توانید بی‌تفاوت باشید. همین امر باعث می‌شود که جریان بازی شکل بگیرد و سر به نیست شدن، آغاز شود.

 • آدرس اتاق فرار سر به نیست: یادگار امام جنوب، خیابان کمیل، تقاطع خیابان کارون
 • مدت زمان اتاق فرار سر به نیست: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار سر به نیست: 4 تا 10
 • قیمت اتاق فرار سر به نیست: 190 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار سر به نیست: 9 از 10
 • صفحه اتاق فرار سر به نیست در سایت تایم فور فان: t4f.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار سر به نیست روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran-missing.jpg
سر به نیست، اتاق فرار ترسناک تهران

اتاق فرار حجله؛ مجموعه یونا

این اتاق فرار، در مجموع چند شاخص را در کنار هم قرار داده تا سناریوی خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. اتاق فرار حجله، مجموعه‌ای از دکوراسیون، موسیقی نورپردازی و معماهای درخور توجه است که بازیکن را به‌خوبی به سمت و سوی خودش می‌کشد و درگیر بازی می‌کند. در حجله، حتی قفل‌ها را مطابق با فضا و جو بازی انتخاب کرده‌اند. ایده این بازی هم از روی خرافات، باورها و عقاید قدیمی و بعضاً سنتی برداشته و الهام گرفته شده است.

موضوع اتاق فرار حجله: شما به یک عروسی در روستایی حوالی دهکده المپیک دعوت شده‌اید. از آن جشن‌هایی که هفت‌شبانه‌روز ادامه دارند. منتها شما در روز آخر به این روستا می‌رسید و متوجه می‌شوید که خبری از شادی و پایکوبی نیست. همین شروع ماجرای اتاق فرار شماست.

 • آدرس اتاق فرار حجله: دهکده المپیک، پایین‌تر از میدان المپیک، ابتدای کوچه سی و سوم، داخل ایستگاه اتوبوس بنشینید، تماس بگیرید تا راهنمایی شوید
 • مدت زمان اتاق فرار حجله: 90 دقیقه
 • تعداد نفرات اتاق فرار حجله: 5 تا 8
 • قیمت اتاق فرار حجله: 180 هزار تومان
 • درجه سختی اتاق فرار حجله: 9 از 10
 • صفحه اتاق فرار حجله در سایت تایم فور فان: t4f.ir

موقعیت دقیق اتاق فرار حجله روی نقشه

lastsecond.ir-best-escaperoom-of-tehran-hejle.jpg
نمایی از لوکیشن اتاق فرار ترسناک حجله

سخن آخر

در این مطلب لست سکند، سعی کردیم بهترین اتاق فرارهای تهران را معرفی کنیم. این اتاق فرارها در ژانرهای مختلفی قرار می‌گیرند که بین آن‌ها می‌توانید ترسناک ترین اتاق فرار تهران را هم ببینید. اینکه شما کدام اتاق فرار را انتخاب کنید و چه مؤلفه‌هایی را در نظر دارید، کاملاً به خودتان و هم‌تیمی‌هایی که دارید بستگی دارد. در نتیجه کار سختی پیش روی شما نیست، فقط باید سلیقه و علاقه‌تان را مد نظر قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما تابه‌حال تجربه کدام یک از این اتاق‌ فرارها را داشته‌اید؟ به‌نظر شما بهترین اتاق فرار ترسناک تهران کدام است؟

اگر در کنار بازدید از جاهای دیدنی تهران، دلتان هیجان بیشتری می‌خواهد، ترسناکترین اتاق فرارهای تهران می‌تواند یکی از تفریحاتی باشد که حال و هوایتان را عوض می‌کند. ضمن اینکه تجربه تفریح‌های گروهی برای شما خاطرات به‌یاد ماندنی هم به جا می‌گذارد.

 

تألیف: تیم نویسندگان لست سکند

پویا دهقان
پویا دهقان

گردشگری خوانده‌ام و به‌شدت دوست دارم با ماجراجویی، چیزهای جدیدی کشف کنم و کارهای هیجان‌انگیزی انجام بدهم. سعی می‌کنم این‌طور آگاه‌تر شوم. دوست دارم فرصت‌های خالی‌ام را به شنیدن موسیقی و عکاسی توی کوچه‌پس‌کوچه‌های طهران بگذرانم و از حس‌وحالم بنویسم. کتاب خواندن، فیلم دیدن، معاشرت و کسب تجربه‌های جدید، دنیایم را کامل‌تر می‌کند!